Sprawiedliwy remis z Widokiem...

W sobotę 13 maja rozegraliśmy wyjazdowy mecz ligowy z drużyną Widoku. W 10 minucie meczu Bartek Lipski wyprowadził nas na prowadzenie dobijając strzał Mateusza Kosiorka. Takie skromne 1-0 utrzymalo się do przerwy. Niestety zaraz po zmianie stron gospodarze wyrównali po naszym błędzie w kryciu i strzale głową jednego z graczy Widoku. Później obydwa zespoły miały swoje sytuacje ale ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów. Naszym graczom należą się brawa za zaangażowanie i ambitną walkę, co zaowocowało kolejnym, już dziewiątym punktem zdobytym w bieżących rozgrywkach.

Skład: bramkarz Jakub Kisiel oraz zawodnicy z pola Daniel Kowalski, Jakubski Kevin, Dobosz Kacper, Karczmarz Krzysztof, Karczmarz Maksymilian, Kosiorek Mateusz, Lipski Bartosz, Matyjaszczyk Maksymiian, Sapała Kacper, Skubisz Krystian, Szczęch Kacper, Wiącek Jan, Zagajski Wojciech, Haraszczuk Damian.