Zasłużona porażka z viceliderem...

W czwartek 11 maja  w Lublinie rozegraliśmy zaległy mecz z BKS, który miał pierwotnie odbyć się 29 kwietnia, a ze wględu na zły stan boiska po opadach deszczu, został odwołany, Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo źle. Przewyższający nas przede wszystkim pod względem umiejętności gopodarze już po kilkunastu minutach prowadzili 3:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie zagraliśmy wzmocnioną obroną i trzeba powiedzieć że mądrze i umiejętnie rozbijaliśmy ataki lublinian, czego efektem była tylko jedna, stracona w ostatniej minucie bramka która ustaliła wynik meczu na 4:0 dla BKS-u. Mecz ten, mozna powiedzieć, był bardzo dobrym treningiem gry obronnej całego zespołu i dał trenerowi pogląd co do gry niektórych zawodników na nieco innych niż dotychczas pozycjach.

Skład: bramkarze Jakub Kisiel i Daniel Kowalski oraz zawodnicy z pola Bordzoł Mateusz, Borzęcki Adam, Dobosz Kacper, Karczmarz Krzysztof, Karczmarz Maksymilian, Kosiorek Mateusz, Lipski Bartosz, Matyjaszczyk Maksymiian, Sapała Kacper, Skubisz Krystian, Szczęch Kacper, Urban Mateusz, Wiącek Jan, Więsyk Dawid, Zagajski Wojciech.