Zakończenie sezonu :)

W sobotę 24 czerwca zorganizowaliśmy zakończenie sezonu w naszej drużynie. Z tej okazji zagraliśmy mecz towarzyski z rodzicami i członkami rodzin zawodników, wspartych trenerem. Spotkanie było pełne emocji, zwrotów akcji, pięknych zagrań i wspaniałych bramek a ostatecznie to mlodzież pokonała "oldboyów", za co chłopcom należą się ogromne gratulacje.

Skład MOSiR: Jakub Kisiel, Tobiasz Jóźwiak, Adam Borzęcki, Kacper Dobosz, Kevin Jakubski, Krzysztof Karczmarz, Maksymilian Karczmarz, Mateusz Kosiorek, Daniel Kowalski, Bartosz Lipski, Kamil Marciniak, Kacper Szczęch, Krystian Skubisz, Jan Wiącek, Dawid Więsyk, Wojciech Zagajski, Łukasz Kosiorek, Patryk Osior, Damian Haraszczuk, Maksymilian Matyjaszczyk, Mateusz Urban, Mateusz Bordzoł.

Skład oldboye: Leszek Urban, Marek Skubisz, Sławomir Karczmarz, Ireneusz Karczmarz, Robert Borzęcki, Arkadiusz Matyjaszczyk, Marek Wiącek, Mariusz Zagajski, Marek Jóźwiak, Krzysztof Szczęch, Robert Styrnik, Damian Osior, Jakub Szysiak oraz trener Marek Och.

Po meczu Krzysztof Karczmarz otrzymał nagrodę w postaci piłki za najwyższą frekwencję na treningach w mionionym półroczu, a następnie trener zabrał wszystkich zawodników na pizzę do Pizzerii Włoska Robota, której właścicielom i pracownicom bardzo dziękujemy za gościnę i bardzo miłe przyjęcie.

Teraz w treningach nastąpi miesięczna przerwa. Do zajęć wracamy 28 lipca, a na obóz do Puław wyjeżdzamy 31 lipca (o wszystkim trener będzie informował bliżej terminów). Życzymy naszym zawodnikom, ich rodzicom i najbliższym udanego, pogodnego i bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia!!!

P.S. Zdjęcia z zakończenia w zakładce Galeria.