Wyjazdowa wygrana na inaugurację nowego sezonu !!!

Wygraną 4:2 w Żyrzynie rozpoczęliśmy zmagania w drugim sezonie naszych wystepów ligowych. Było to zarazem nasze pierwsze, historyczne zwycięstwo, w meczu wyjazdowym w lidze. Wszystko ropoczęło się dla nas znakomicie. Bartek Lipski w 3 minucie strzelił szybką bramkę, po ładnej wymianie piłki z Jankiem Wiąckiem. Niestety, błyskawiczny gol podziałał na nas zbyt usypiająco i po dwóch błędach w ciągu kilkunastu minut to Żyrzyniak wyszedl na prowadzenie 2-1. Na szczęście, kilka minut przed przerwa wyrównał pięknym strzałem głową Kamil Marcianiak (po dobrej wrzutce z rzutu rożnego Krzysztofa Karczmarza). A dosłownie przed samym końcem pierwszej części gry, na prowadzenie wyprowadził nas Kacper Szczęch przytomnie uderzając piłkę w zamieszaniu podbramkowym. Po przerwie bylismy już zdecydowanie lepszym, jednakże nieskutecznym, zespołem. Wykorzystaliśmy tylko jedną z wielu wybornych okazji, a uczynił to po indywidualnej akcji Maks Matyjaszczyk. Ostatecznie pokonaliśmy Żyrzyniak Żyrzyn 4:2(3:2).

Skład: Tobiasz Jóźwiak, Adam Borzęcki, Kacper Dobosz, Krzysztof Karczmarz, Maksymilian Karczmarz, Jakub Kisiel, Daniel Kowalski, Bartosz Lipski, Kamil Marciniak, Maksymilian Matyjaszczyk, Patryk Osior, Kacper Sapała, Krystian Skubisz, Kacper Szczęch, Mateusz Urban, Jan Wiącek, Dawid Więsyk, Wojciech Zagajski.