Ważna wygrana w strugach deszczu...

W sobotę 16 wrzesnia pokonaliśmy w Ciecierzynie zespół Football Academy Lublin 2:1. Spotkanie rozgrywane było w bardzo ciężkich warunkach atmosferyczych, podczas nieprzestającego padać rzęsistego deszczu, tym bardziej chłopców trzeba pochwalić za walkę, zaangażowanie i zwycięstwo, które nie przyszło wcale łatwo. W siódmej minucie po błędzie naszej obrony to rywale objęli prowadzenie, jednak jeszcze przed przerwa wyszliśmy na prowadzenie. Dwie braki dla nas padły po bardzo podobnych, bardzo ładnych akcjach i wrzutkach z prawej strony boiska. Najpierw Kuba Kisiel dośrodkował na głowę Kacpra Sapały , a kilka minut później Kamil Marciniak tą samą częścią ciała wykorzystał podanie strzelca pierwszego gola. W drugiej połowie obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe, ale wynik nie uległ już zmianie i po bardzo dobrym spotkaniu z obu stron wygraliśmy z rywaem z Lublina 2:1(2:1).

Skład: Tobiasz Jóźwiak, Mateusz Bordzoł, Adam Borzęcki, Kacper Dobosz, Krzysztof Karczmarz, Maksymilian Karczmarz, Jakub Kisiel, Daniel Kowalski, Bartosz Lipski, Kamil Marciniak, Maksymilian Matyjaszczyk, Patryk Osior, Kacper Sapała, Krystian Skubisz, Mateusz Urban, Jan Wiącek, Wojciech Zagajski.