Sromotna przegrana w Łęcznej....

W niedzielę 25 września ponieśliśmy najwyższą w historii naszych krótkich występów ligowych porażkę ulegając Górnikowi Łęczna aż 0:14(0:5)...Paradoksalnie w tym spotkaniu mieliśmy kilka wyśmienitych okazji do strzelenia gola lecz niestety na premierowe trafienie będziemy musieli jeszcze poczekać...Miejmy nadzieję już do piątku gdzie zmierzymy się z równie silną ekipą BKS Lublin.

Skład: Tobiasz Jóźwiak, Daniel Kowalski, Bartosz Lipski, Krzysztof Karczmarz, Jan Wiącek, Maksymilian Karczmarz, Wojciech Zagajski, Jakub Kisiel, Kacper Sapała, Mateusz Urban, Mateusz Bordzoł, Dawid Więsyk.

Osobne kilka słów trzeba poswięcić pracy pana sędziego Idzika. który nie dość że przyjechał na mecz dopiero 10 minut przed jego rozpoczęciem, to jeszcze nie wiedział o ważnej zmianie przepisów przed obecnym sezonem, a co więcej kłócił się z obydwoma trenerami że w młodzikach nie gra się na spalone. Kiedy w przerwie jeden z trenerów pokazał mu komunikat o zmianie przepisów ze strony lzpn.pl nic sobie z tego nie zrobił i całe spotkanie graliśmy bez spalonych. Miejmy nadzieję że to pierwszy i ostatni przypadek "niedouczonego" sędziego jaki nam się przydarzył. A tak na marginesie, o czym wspomniał również trener gospodarzy, połowa bramek dla jego drużyny padła ze spalonego....bez komentarza....