Remis z Górnikiem. Pokazaliśmy charakter!!

W sobotę 22 kwietnia przy ul. Parkowej podejmowaliśmy zespół Górnika Łęczna. Na wstępie trzeba zaznaczyć że grę w dzisiejszym spotkaniu bardzo utrudniał silny i porywisty wiatr. Zanim mecz na dobre się rozpoczął goście objeli prowadzenie. W dwudziestej sekundzie Górnik przeprowadził bardzo ładną akcję i jeden z jego napastnikow umieścił piłkę w naszej siatce. Na szczęście nasz zespół szybko sie otrząsnął i wyrównaliśmy w ósmej minucie po bardzo ładnym strzale z rzutu wolnego Kacpra Dobosza. Niestety, za kilka minut Górnik znów wyszedł na prowadzenie po samobójczej bramce naszego zawodnika i to goście schodzili na przerwę jak wygrani. W drugiej połowie mimo przewagi Górnik nie podwyższył jednak wyniku i gdy wydawało się że mecz minimalnie wygrają łęcznianie, przesunięty w końcówce  przez trenera na środek ataku, podstawowy obrońca Maksymilian Matyjaszczyk jak rasowy napastnik wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Ostatecznie wynik 2-2 jest rezultatem jak najbardziej sprawiedliwym, a nasi gracze pokazali niesamowitą wolę walki i charakter i mimo że dwukrotnie przegrywali, to dwa razy wracali do gry wyrównującym golem.

Skład: bramkarz Jakub Kisiel oraz zawodnicy z pola Borzęcki Adam, Dobosz Kacper, Karczmarz Krzysztof, Karczmarz Maksymilian, Kosiorek Mateusz, Kowalski Daniel. Lipski Bartosz, Matyjaszczyk Maksymilian, Sapała Kacper, Skubisz Krystian, Szczęch Kacper, Urban Mateusz, Wiącek Jan, Zagajski Wojciech.