Historyczny punkt ligowy młodzików młodszych MOSiR Lubartów!!!

Wreszcie!!! Po pięciu kolejnych porażkach do zera, w dniu dzisiejszym nasza drużyna po bardzo dobrym, pełnym emocji i walki z obydwu stron spotkaniu, zremisowała w Lublinie z tamtejszą Vrotcovią 1:1. W całym meczu to gospodarze byli stroną dominującą, lecz nie była to aż taka przewga jaką mieli nasi rywale w poprzednim meczach. Co wiecej stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola i był to nasz zdecydowanie najlepszy mecz jeśli chodzi o grę zespołu, co dziś przełożyło sie także na wynik. Ten został ustalony już do przerwy. W 7 minucie meczu po błędzie naszej defensywy zawodnik Vrotcovii w sytuacji sam na sam wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Jednak w 18 minucie świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego Krzysia Karczmarza, pięknym strzałem z woleja zamienił na bramkę Kacper Sapała. W drugiej częsci gry gospodarze wciąz mieli lekką przewage lecz nie przekładało to się na czyste sytuacje strzeleckie. My z kolei mogliśmy wygrać lecz strzał głową najniższego na boisku Wojtka Zagajskiego wylądował na słupku. Ostatecznie zremisowaliśmy z Vrotcovią Lublin 1:1(1:1), a słowa uznania za walkę, zaangażowanie i porządnie wykonaną pracę na ciężkim, mokrym boisku, należa się bez wyjątku wszystkim zawodnikom naszej ekipy. Oby tak dalej!!!

Skład: bramkarz Jakub Kisiel oraz Kevin Jakubski, Daniel Kowalski, Tobiasz Jóźwiak, Jan Wiącek, Krystian Skubisz, Krzysztof Karczmarz, Kacper Sapała, Bartosz Lipski, Kamil Marciniak, Adam Borzęcki, Kacper Szczęch, Mateusz Bordzoł, Mateusz Urban, Dawid Więsyk, Wojciech Zagajski, Maksymilian Karczmarz (pogrubioną czcionką chłopcy którzy debiutowali dziś w naszym zespole).