Historyczna ligowa wygrana!!!

Dzisiejszy dzień wszyscy związani z naszą drużyną zapamiętają na długo. Po zeszłotygodniowej bardzo pechowej przegranej z Motorem, dziś chłopcy w spotkaniu z Avią Świdnik do dobrej gry dołożyli także skuteczność i pewnie pokonaliśmy gości 3:0(2:0). Do bólu konsekwentna i pewna gra w obronie, walka o każdy kawałek ciężkiego boiska i ogromne zaangażowanie wszystkich graczy sprawiło że wreszcie możemy cieszyć się z pierwszego ligowego zwycięstwa odniesionego na murawie (przypominam ze wcześniej otrzymaliśmy 3 punkty za walkower w meczu z Orlikiem).  W pełni zrewanżowaliśmy się tym samym świdniczanom za przegraną na jesieni 0-7. Pierwszego gola strzelił Kacper Sapała, który po podaniu Bartka Lipskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie posłał piłkę do siatki. Drugą bramkę zdobył Kacper Dobosz wykonując rzut wolny, a rywali dobił Krzysztof Karczmarz soczystym strzałem z około 30metrów. I tak oto po super meczu z naszej strony, historyczna ligowa wygrana stala się faktem, a chłopcy po spotkaniu odtańczyli na środku boiska taniec radości :-)

Skład: bramkarz Jakub Kisiel oraz zawodnicy z pola Mateusz Bordzoł, Adam Borzęcki, Kacper Dobosz, Kevin Jakubski, Krzysztof Karczmarz, Maksymilian Karczmarz,Łukasz Kosiorek, Daniel Kowalski, Bartosz Lipski, Maksymilian Matyjaszczyk, Kamil Marciniak, Krystian Skubisz, Kacper Szczech, Kacper Sapała, Jan Wiącek, Dawid Więsyk, Wojciech Zagajski.